Finalistky Maturantky roku se oděly do růžové

Proč růžová? Protože růžové není nikdy dost. Díky růžovému odstínu je všechno mnohem optimističtější.
Náš partner Glamour Ditribution CZ nám poskytl možnost vyzkoušet dámskou vůni BVLGARI Omnia Pink Sapphire, která dostala do vínku nejen růžový odstín, ale i výzvu, aby ty, které si jej oblíbí, projevily odvahu a nebály se splnit si své sny.
A odvahu mají naše finalistky na rozdávání. Dívky se vrhly na testování parfému s elánem sobě vlastním. A zavládlo nadšení!

Omnia Pink Sapphire se otevírá osvěžujícím citrusovým koktejlem z růžového pomela, který dokonale naladí všechny smysly pomocí nové technologie „přivoňte si k chuti“. Ta pracuje s vůní tak, abyste při každém nadechnutí doslova „pocítili“ šťavnatý kousek ovoce na jazyku. Díky ní si můžete vychutnat všechnu nenapodobitelnou pikantní svěžest pomela okořeněného špetkou růžového pepře.
V srdci Omnia Pink Sapphire rozkvétají frangipani a tiara – květiny vonící dobrodružstvím, které máme spojené s exotikou vzdálených končin.
Sladce vonící tóny naplaveného dřeva vysušeného sluncem spolu s bílým pižmem jsou tím, co dává celé vůni závěrečný charakter.
Vůni reprezentují 3 světoznámé blogerky – Madison Beer, Margaret Zhang a Amandu Steel. Všechny tři dívky spojuje obrovská odvaha, s jakou se vydaly splnit si své sny. Díky tomu jsou dnes vzorem pro celou mladou generaci.
Stejně tak naše finalistky.

Tak se nechte inspirovat Omnia Pink Sapphire a splňte si i vy svoje možná zatím tajné sny!
#JUSTDAREBULGARI
K dostání ve vybraných sítích parfumerií, EdT 25ml 1 439 Kč, EdT 40ml 1 989 Kč, EdT 65ml 2 419 Kč. Doporučuje 13 ze 13 finalistek soutěže Maturantka roku 🙂

Mrkněte, jak parfém testují světové blogerky a naše finalistky.

 

Komentáře