Co je podle vás ideál ženské krásy?
Ideál je podle mého žena, která je především sama sebou. Je přirozeně inteligentní a zdravě sebevědomá. Má svoje zásady a vyzařuje z ní pozitivní energie, protože co může mít krásnější než upřímný úsměv.

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Do poslední chvíle jsem vůbec nevěděla kam podat přihlášky. Vůbec se mi totiž nechtělo ze základní školy, kde jsme měli super partu. Největší roli tam hrálo asi to, že jsem tam znala spoustu lidí a slyšela jsem na naší školu jenom chválu, tak jsem se rozhodla pro ni a musím říct, že vůbec ničeho nelituji.

Jaká je představa o vaší kariéře snů?
Být modelka, samozřejmě. Haha.

Jak byste naložila s milionem korun?
Část peněz by určitě putovala do zemí třetího světa, kde je vážně potřebují. Pro tuto problematiku mám dost velkou slabost. Dále bych vzala svojí rodinu nebo přátele na pořádnou dovolenou a pokud by ještě něco zbylo, tak bych si peníze schovala na začátek rodinného života.

Jaké jsou vaše kladné povahové vlastnosti?
Myslím si, že jsem dost přátelská a komunikativní, nedělá mi problém s kýmkoliv vyjít a to si myslím, že je velké plus do života. Mám dost velký i když možná trošku jiný smysl pro humor a umím si udělat sama ze sebe legraci. Myslím si, že jsem dost milující a pro lidi, co mám ráda, bych se nejraději rozkrájela.

Jaké máte negativní povahové vlastnosti?
Určitě to, že jsem dost žárlivá a podezřívavá. I když nechci, prostě se toho nemůžu zbavit. Občas jsem až moc velký puntičkář a moc pořádná, vadí mi i detaily a všechno má prostě svoje místo. Občas řeším zbytečnosti a dělám si tak zbytečné problémy.

Chcete jít studovat na VŠ a pokud ano, která škola vás oslovila?
Určitě bych ráda šla. Můj favorit je Vysoká škola Polytechnická v Jihlavě. Jelikož od narození bydlím v Kladně, chtěla jsem zkusit štěstí taky někde jinde. Získat nové přátelé, zkušenosti a třeba najít i svojí životní lásku a samozřejmě získat diplom.

Jaké je vaše oblíbené jídlo a umíte ho sama uvařit?
Miluji sushi, které jsem doma jednou zkoušela a musím říct, že bylo výborné. Také určitě nedám dopustit na maminky rajskou omáčku, na kterou jsem si tedy ještě netroufla, ale určitě na to dojde.

Jak byste se hodnotila jako studentka? Jaký je váš přistup ke škole, jste svědomitá a aktivní?
Takový zlatý průměr. Určitě nejsem žádný premiant třídy, ale ani nemám nějaké velké problémy. Aktivní určitě jsem, jen mám občas problém naučit se něco, co mě vážně nebaví, to vždycky nechávám až na poslední chvíli.

Máte nějaké školní výsledky či mimoškolní úspěchy, kterými se můžete pochlubit a kterých si vážíte?
Určitě nějaké drobnosti jsou, ale jako svůj velký úspěch budu brát úspěšnou maturitní zkoušku a určitě postup v této soutěži, když se to povede.

Jaký máte nejoblíbenější předmět ve škole?
Já jsem se tak nějak našla v ekonomice. Takže určitě ta.

Jakou známou osobnost byste ráda osobně poznala?
Taylor Hill a Josephine Skriver jsou to moje oblíbené modelky a také velký vzor. Hrozně je obdivuji a co se týče té vnější krásy, tak jsou jednoznačně jasným příkladem, jak má krása vypadat.

Anna Tintěrová

Škola

SPŠS a OA Kladno

Město

Kladno

Proč se přihlásila do soutěže?

Focení mě baví a co se týče modelingu tak k němu chovám lásku už od malička. Myslím si, že je to super cesta, jak se k tomuto světu dostat blíž. Navíc tahle soutěž je jen jednou za život.

Koníčky

fitness, běh, příroda, líčení, focení, móda