Co je podle vás ideál ženské krásy?
Šťastná, spokojená žena sama se sebou. Přeci jen co je krásnější než upřímný obrovský úsměv? Ženy by měly být ideálem samy sobě a na krásu by neměl být metr. Žijeme v době, kdy je na ženy a jejich vzhled obrovský tlak, podle mne je nejdůležitější umět to hodit za hlavu a zůstat sama sebou, i když to třeba pro ostatní ideálem není.

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Od malička jsem věděla, že chci mít vysokou školu a být jednou úspěšnou v tom, co budu dělat. Zvolila jsem tedy gymnázium, které mi dalo čtyři roky na to dospět a rozmyslet si, co vlastně od života chci.

Jaká je představa o vaší kariéře snů?
Kariéra snů? Ta, kde si určujete pracovní dobu. 🙂 Ne, teď vážně, mým snem bylo být modelkou, akorát se změnil můj pohled na tento cíl. Chtěla bych prorazit a ukázat dívkám, že i dívky ženštějších tvarů mají na to plnit titulky časopisů. Vybudovat nějakou charitativní společnost a svůj vlastní projekt, který by mladým dívkám pomáhal.

Jak byste naložila s milionem korun?
Nastartovala bych jím kariéru snů.

Jaké jsou vaše kladné povahové vlastnosti?
Všechny 🙂 ... takže smysl pro humor! Výborné komunikativní schopnosti, dobrá schopnost organizace, cílevědomost, upřímnost, ochota pomoct a hlavně se v životě nikdy nevzdávám.

Jaké máte negativní povahové vlastnosti?
Upřímně? Jsem bordelář. Taky, ač by to do mě asi moc lidí neřeklo, velký nervák. Občas bývám dost ztřeštěná, proto nějaký ten trapas je u mne téměř na denním pořádku.

Chcete jít studovat na VŠ a pokud ano, která škola vás oslovila?
Určitě ano! Nejvíce mě oslovila Univerzita Palackého v Olomouci a studium portugalštiny a čínštiny.

Jaké je vaše oblíbené jídlo a umíte ho sama uvařit?
Špagety s kečupem, tatarkou, sýrem a párkem. 🙂 A Ano, uvařit to zvládnu! Dokonce bez toho, abychom vyhořeli.

Jak byste se hodnotila jako studentka? Jaký je váš přistup ke škole, jste svědomitá a aktivní?
Umím makat, když je to potřeba. Nikdy jsem na školu nekašlala, ale také nikdy nebudu dívkou, která nad učením tráví každou minutu. Nadchnout se ale opravdu umím pro přípravy školních akcí – ples, stužkovací večírek atd.

Máte nějaké školní výsledky či mimoškolní úspěchy, kterými se můžete pochlubit a kterých si vážíte?
Samozřejmě! Přece semifinále Maturantky roku!!! 🙂

Jaký máte nejoblíbenější předmět ve škole?
Základy společenských věd - především oblast psychologie.

Jakou známou osobnost byste ráda osobně poznala?
Ze zahraničí Emilia Clarke, z českých Kristýna Dolejšová a ze zesnulých Marilyn Monroe.

Veronika Ondračková

Škola

Gymnázium a SOŠ Cihelní 410, Frýdek - Místek

Město

Sedliště

Proč se přihlásila do soutěže?

Protože chci něco změnit. V minulosti jsem již pár soutěží ,,krásy" absolvovala a musím říct, že jsem byla zklamaná. Zklamaná z toho, jak nám společnost diktuje, že krása znamená 90 - 60 - 90, z toho, že dívky nejsou v podstatě víc než soutěžní číslo. Vaše soutěž mě zaujala právě proto, že v ní jde podle mě o víc, a tak by to podle mě mělo být.  Krása je totiž mnohem víc než vzhled vizuální, a právě proto si myslím, že v soutěžích by mělo být zastoupeno více dívek, jako jsem já, těch co možná nemají vzhled dokonalý, ovšem i tak jsou krásné, neboť žena se krásnou stává, až když krásná příjde sama sobě. A to bych získáním tohoto titulu chtěla ukázat ostatním dívkám, ukázat jim, že dokonalé tělo a tvář nejsou všechno, ukázat, že mít víc ženské křivky není chyba, a že i holky jako já to mohou dokázat.

Koníčky

Jsem toho názoru, že život si máme užívat každým dnem, proto mé koníčky nejsou nijak vyhraněny. Svůj čas nejradši trávím s přáteli, miluji srandu a jsem s nimi víceméně pro každou blbost. Ráda a hodně čtu, koukám na seriály, občas si doma zacvičím, miluji procházky, v teplejším počasí si zaběhám, mám také brigádu a dny trávím podle nálady, někdy aktivněji a jindy jsem radši kavárenský povaleč.