Maturantka roku 2018 má své vítězky

Nejlepší maturantky zvolili Muž roku, mistr rétoriky, krásná modelka i “česká Angelina Jolie“!

Známé osobnosti na pódiu i v porotě, dvanáctka krásných, chytrých a vzdělaných dívek, skvělá atmosféra, tak vypadal 9. ročník soutěže MATURANTKA ROKU, který se uskutečnil ve známém pražském Music Clubu MISCH MASCH. Letos poprvé s novou majitelkou Dominikou Šimkovou a manažerkou Petrou Jánskou. Na první místo se nakonec dostala Anna Tintěrová z Kladna.Známé osobnosti na pódiu i v porotě, dvanáctka krásných, chytrých a vzdělaných dívek, skvělá atmosféra, tak vypadal 9. ročník soutěže MATURANTKA ROKU, který se uskutečnil ve známém pražském Music Clubu MISCH MASCH. Letos poprvé s novou majitelkou Dominikou Šimkovou a manažerkou Petrou Jánskou. Na první místo se nakonec dostala Anna Tintěrová z Kladna.

Druhé a třetí místo prestižní soutěže, která dává šanci dívkám, které nechtějí být “ jen misskami”, ale ukázat, že mají na víc, obsadily Mariana Felixová z Prahy a Rita Mádrová z Plzně. Takto rozhodla dvanáctičlenná porota, v které nechyběli manželé herec, dabér a mistr rétoriky Jan Přeučil a herečka Eva Hrušková, nejkrásnější muž ČR, čerstvý Muž roku 2018 Jiří Kmoníček, herečka a dabérka Regina Řandová, jejímž hlasem u nás mj. mluví Angelina Jolie, nebo jedna z nejkrásnějších českých modelek Kateřina Wohlmann Votavová i zástupci partnerů a sponzorů…

„Já nevím, co říct. Nečekala jsem, že to budu zrovna já. Moc si toho vážím, jsem nadšená. Nemůžu ani mluvit… Byl to úžasný večer a všem, kteří ho zrealizovali, ale i všem, kteří s námi v uplynulých týdnech pracovali, patří velký dík,” řekla vítězka, a tedy Maturantka roku 2018 Anna Tintěrová, která kromě ročního pomaturitního studia, získala auto k zapůjčení, pobyt v luxusním hotelu v Praze a v Krkonoších, obraz od malířky Michaely Žemličkové, dárkové sety parfémů Bvlgari Pink Sapphire, kosmetiky Babor a celou řadu věcných cen, podobně jako další dvě dívky na druhém a třetím místě. Pro svou maturitní třídu získala vítězka jako cenu volné vstupy na památky a atraktivity města Jindřichův Hradec a také prohlídku zámku Mělník i s návštěvou vinného sklepa knížete Jiřího Lobkowicze.

Lucie Šlezingrová, Maturantka roku 2017, zvolila ze tří finalistek, které vzešly z hlasování na Facebooku Annu Hrbkovou za Miss sympatie.

Celý galavečer byl pojatý jako “maturita”, proto si i každá z dvanácti finalistek vylosovala otázku, kterou jim pokládali porotci. Na pódiu se pak vystřídali také umělci, které organizátoři vybírali záměrně tak, aby dokreslili svým vystoupením atmosféru do co nejdokonalejší formy. Zazpívala zpěvačka a muzikálová herečka Hanka Křížková, “český Rocky” zpěvák a herec Peter Pecha, zpěvák a spolupracovník kapely Queen Milan “Chriss” Šatník, bubeník Mika Ronos, který před lety prošel i televizní soutěží Česko-Slovensko má talent a dva roky po sobě doprovázel na velkolepém tour Lucii Bílou, nebo fenomenální saxofonista René Junior.

„Všechny dívky byly zajímavé a moc milé… Ale já to vlastně musím sledovat jen po té profesionální stránce. Jsem totiž šťastně zadaný,” podotkl s úsměvem Peter Pecha.
Večerem provázel moderátor TV Nova Karel Kašák, kterého si dívky doslova zamilovaly, protože byl přátelský, vtipný a pro finalistky byl i velkou oporou. „Karel Kašák byl zkrátka The Best! Pořád se usmívá a je vtipný, není trapný a má obrovské charisma,” shodly se maturantky.

Do soutěže Maturantka roku 2018 se přihlásilo celkem 496 dívek z celé republiky. Na základě hlasování široké veřejnosti na facebookové stránce soutěže a podle hlasů odborné poroty postoupilo do semifinálového castingu v agentuře CastMe 40 dívek. Na tomto castingu vybrala odborná porota 13 finalistek. Tyto dívky se zúčastnily finálového kempu na Lipně, kde absolvovaly řadu seminářů zaměřených na modeling, rétoriku, zdravý životní styl a cvičení. Po celou dobu se aktivně připravovaly na finále. Galavečera se nakonec zúčastnilo 12 dívek, jelikož jedna dala přednost maturitní zkoušce a z finále tak odstoupila.

Vítězka Anna Tintěrová získala pro svou školu – vybranou třídu, kterou zastupovala volné vstupy na památky a atraktivity města Jindřichův Hradec. Studenti tak získali prohlídku městem Jindřichův Hradec, návštěvu zámku Muzea gobelínů, Muzea fotografie a navštíví jindřichohradecký aquapark. Stejně tak tato třída navštíví zámek Mělník a jeho okolí. Jako čestný host se samozřejmě těchto aktivit zúčastní i vítězka. Sama nejkrásnější maturantka bude moct absolvovat roční pomaturitní studium na Jazykové škole JIPKA, na týden získá automobil Peugeot a odnesla i velké dárkové sety parfémů Bvlgari Omnia Pink Sapphire, kosmetiky Babor, produktů značky Boux Avenue a další a další ceny, které získaly dívky na druhém a třetím místě.

A kdo všechno zasedl v porotě a vítězky zvolil?

1. Jan Přeučil – český filmový a divadelní herec, dabér a vysokoškolský pedagog specializující se zejména na výuku herectví, rétoriky, gentleman každým coulem.

2. Eva Hrušková – známá česká herečka, vystudovaná loutkoherečka a dramaturgyně, Všichni ji známe jako první československou Popelku, kterou natočila ve svých 16ti letech. Se svým manželem Janem Přeučilem provozuje Loutkové divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila, s nímž jsou stále na cestách.

3. Kateřina Wohlmann Votavová – známá česká modelka a finalistka České miss 2010, nejen pro naši soutěž Maturantka roku funguje coby lektorka modelingu, ke všem svým aktivitám je i úspěšná podnikatelka. a hlavně je to krásná a inteligentní žena.

4. Martina Šmuková –  zastupuje partnerskou organizaci Maturantky roku Nadační fond Pink Bubble. Tento fond podporuje mladistvé onkologicky nemocné pacienty. Martina má bohaté zkušenosti z modelingu. Je historicky první českou vítězkou prestižní soutěže krásy Elite Model Look!!!

5. Lucie Málková, vedoucí oddělení jazykové výuky zasedla v porotě jménem partnera soutěže, jazykovou školu JIPKA.

6. Martin Vodička, zástupce autosalonu Peuget Kopecký, který vítězce Maturantka roku 2018 zapůjčí na týden krásné auto značky Peugeot. Značka Kopecký prodává vozy značky Peugeot v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a Vysokém Mýtě a v Ústí nad Labem nabízíi vozy značky BMW.

7. MUDr. Ivana Němečková, majitelka Clinica Aurum – klinka poskytuje péči o vizáž svým klientů.

8. Jiří Lokšan – manager zámku Mělník Jiřího Lobkowitze. Zámek mělník, kromě věcných cen věnuje třídě vítězky i prohlídku zámku s prohlídkou a ochutnávkou v zámeckém vinném sklepě.

9. Monika Podaná působí jako scoutka  pro modelingovou agenturu Scouteen.

10. Regina Řandová, česká televizní a filmová herečka a dabérka. Regininým hlasem v dabingu hovoří u nás takové hvězdy jako třeba Demi Moore či Angelina Joli.

11. Za Lipensko s.r.o. zasedl v porotě Damián Viktor, který má na starosti marketingovou propagaci této nádherné destinace, kde naše finalistky prožily tři krásné dny plné skvělých zážitků.

12. Jiří Kmoníček – Muž roku 2018 byl dalším a posledním členem skvělé poroty.

 

A koho odborná porota zvolila za vítězky?Lucie Šlezingrová, Maturantka roku 2017, zvolila ze tří finalistek, které vzešly z hlasování na facebookové stránce Maturantkaroku.cz, slečnu Annu Hrbkovou za Miss sympatie.
Hlasování porotců pak rozhodlo o prvních třech místech, které obsadily finalistky:

1. místo Anna Tintěrová z Kladna

2. místo Mariana Felixová z Prahy

3. místo Rita Mádrová z Plzně

 

 

Komentáře