Nová etapa. Nový rozměr!

Po osmi letech intenzivní práce se z Maturantky roku stala jedna z největších soutěží krásy v České republice. Zde je na místě velký dík všem zakladatelům a dosavadním partnerům.
Život je změna a té se nevyhnula ani tato soutěž. Novým vlastníkem projektu Maturantka roku se stala Mgr. Dominika Šimková a její firma DPSTORE s.r.o. Management projektu je rozšířen o spolupráci s firmou Perfecta Group, kterou zastupuje Ing. Petra Jánská. Grafickou část zajišťuje Tomáš Pikna rovněž z Perfecta Group.
Kompletně se mění vizuální styl soutěže. Nové logo, nové webové stránky, nové prezentační materiály…to vše je jen začátek. Přidáváme soutěži nový rozměr. Vítězkou se nestane pouze nejúspěšnější dívka, ale i škola, kterou zastupuje. Vybavení počítačové učebny, sportovní pomůcky, či stavební úpravy ve škole, to vše může vítězka získat pro svou školu. Podporu tak nebude mít každá finalistka pouze v rodině a jejích přátelích, ale i ve spolužácích a učitelském sboru. Detailní výčet cen pro vítězku i školu bude včas zveřejněn.
Zároveň rozšiřujeme síť partnerů soutěže. Máte-li zájem o mediální partnerství, sponzoring či spolupráci v jakékoliv podobě, neváhejte kontaktovat zástupce soutěže.

Komentáře