Co je podle vás ideál ženské krásy?
Abych byla upřímná, myslím si, že vzorec na ideál ženské krásy neexistuje. Krása přeci není fyzikální veličina, která by se dala měřit ve specifických jednotkách (ano přátelé, krása nejde opravdu měřit v kilogramech). Každá žena je dle mého názoru něčím krásná - ať už je to krása fyzická nebo ta, kterou naleznete uvnitř. Myslím si, že nejkrásnější ženou je žena silná, sebevědomá, pozitivní s krásnou vnitřní energií a úsměvem. Protože ten dokáže divy!

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Chemie mě zaujala již na základní škole. A poté, co mi v patnácti letech utekly o malý kousek talentové příjímací zkoušky na konzervatoř, rozhodla jsem se jít tímto směrem.

Jaká je představa o vaší kariéře snů?
Ráda bych se věnovala herectví, tanci a zpěvu. Procházela bych se po červených kobercích, užívala si významných akcí a vždycky jen mrkla očkem do objektivů fotografů 🙂 . Byl by to splněný sen, kdybych mohla mít své koníčky i jako povolání. Měla bych tak jistotu, že práce, která mě živí, mě naplňuje. A zároveň bych tak mohla předávat něco ostatním. Ať už to jsou zážitky, emoce či jenom radost.

Jak byste naložila s milionem korun?
Vyrazila bych se svou rodinnou na nádhernou exotickou dovolenou a hodně bych cestovala. Má nejlepší kamarádka má vážné problémy s koleny a dlouhou dobu nemohla ani chodit. Prodělala operaci a teď jí čeká další. Pomocí těchto financí bych se snažila jí najít co nejlepší lékaře a péči, abychom mohly zase tancovat spolu. Ráda bych se vydala také na studia do zahraničí.

Jaké jsou vaše kladné povahové vlastnosti?
Jsem empatická, komunikativní, živá, upovídaná, akční až bláznivá. Snažím se svým přátelům vždy naslouchat a pomoci. Vždy jedu na doraz a snažím se do posledního okamžiku.

Jaké máte negativní povahové vlastnosti?
Upovídanost. Pro některé duše jsem až moc upovídaná 🙂 .

Chcete jít studovat na VŠ a pokud ano, která škola vás oslovila?
Z chemických škol je to VŠCHT Praha a UK. Za herecké DAMU.

Jaké je vaše oblíbené jídlo a umíte ho sama uvařit?
Kuřecí řízek s bramborovou kaší! Jinak miluji svíčkovou, pečené kuře a sladké. Většinu času trávím ale na internátu. Díky tomu jsem se ale stala mistryní ve vaření čínských polévek a pečení perníku v mikrovlnce!

Jak byste se hodnotila jako studentka? Jaký je váš přistup ke škole, jste svědomitá a aktivní?
Myslím si, že se škole věnuji tak, jak to jen mé časové možnosti dovolují. Jsem velmi velký puntičkář, takže musím vždy splnit vše až do posledního detailu.

Máte nějaké školní výsledky či mimoškolní úspěchy, kterými se můžete pochlubit a kterých si vážíte?
Rozhodně to jsou taneční úspěchy s mou bývalou taneční skupinou, ve které jsem působila. Osobně to jsou poté také herecké zkušenosti v různých reklamních spotech či momentálně i v jednom velkém připravovaném zahraničním projektu.

Jaký máte nejoblíbenější předmět ve škole?
Kdyby to bylo možné, řeknu přestávky! Jinak mě velmi baví hodiny odborných laboratoří, angličtiny, různé výpočty ve spojení s matematikou a hodiny české literatury.

Jakou známou osobnost byste ráda osobně poznala?
Rozhodně by to byla Demi Lovato a nebo Cara Delevingne!

Andrea Čudová

Škola

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Město

Třebechovice pod Orebem

Proč se přihlásila do soutěže?

Už od malička jsem měla sen stát se \"princeznou s korunkou\". Ve svých 18 letech mám široké zkušenosti před kamerou, a tak bych si je ráda rozšířila i před objektivem fotoaparátu. Myslím si ale, že mi tato soutěž může otevřít skvělé dveře do budoucnosti a i já pro ni mohu být velkým přínosem. 

Koníčky

Mezi mé koníčky patří především herectví, zpěv a tanec. Závodně jsem tancovala 6 let, nyní se tanci věnuji především rekreačně a chystám choreografie do dětských autorských muzikálů. Dále také ráda lyžuji, starám se o zvířata a jezdím na koni.