Co je podle vás ideál ženské krásy?
Ideál ženské krásy jistě nespočívá ve vrstvě make-upu, nebo snad mírách 90 x 60 x 90. Myslím si, že se každá žena narodila proto, aby byla krásná, a je jen na ní, jak o svou krásu (vnější i vnitřní) bude pečovat a jak se postaví těžkým životním situacím. Ideál ženské krásy je tedy pro mne žena, která se na svět dívá s úsměvem, která i přes stresové okamžiky dokáže svým optimismem těšit okolí. Ideální žena by měla být také ,,zdravě“ pečlivá a pořádná. Pár gramů navíc ničemu nevadí, její největší ozdobou je dobré srdce.

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Jako školu jsem si vybrala obchodní akademii, protože mým velkým přáním je založit si vlastní firmu.

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Jako každý mladý člověk mám i já plno plánů a přání. Moje kariéra snů má tedy také mnoho podob. Chci si založit firmu a designovat interiéry, občas někam zaletět a nafotit fotky či katalog oblečení a také chci provozovat pro veřejnost kurzy cvičení a aerobiku.

Jak byste naložila s milionem korun?
Milion korun… to je pěkná suma! Vzhledem k tomu, že bych se jednou chtěla vdát, nechala bych si 100 000 na svatbu, 450 000 úspora na domeček snů či cestování, 200 000 bych poslala rodičům za jejich starost a výchovu, 200 000 pro potřebné (lidé bez domova, černoušci) zkrátka charita. A za zbylých 50 000 bych uspořádala nějakou oslavu a pozvala příbuzné a kamarády.

Jaké jsou vaše kladné povahové vlastnosti?
Od nejbližších slýchám, že jsem hodná, milá, chytrá, že mi to sluší, mám estetické cítění nebo že jsem svědomitá, pracovitá… Tak možná je něco pravda :-).

Jaké máte negativní povahové vlastnosti?
Mám slabou vůli, když se jedná o čokoládu, nebo skvělé jídlo. Občas jsem urážlivá, často nedochvilná, či jako ve znamení váhy nerozhodná.

Chcete jít studovat na VŠ a pokud ano, která škola vás oslovila?
Na VŠ jít nehodlám. Spíše se chci opravdu ,,najít“. Chci vyzkoušet různé kurzy (aerobic, design interiéru). Plánuji nastoupit na jazykovou školu angličtiny a kurz španělštiny.

Jaké je vaše oblíbené jídlo a umíte ho sama uvařit?
Oblíbené jídlo… Podle toho, na co mám zrovna chuť. Ale mezi nejoblíbenější patří kung-pao a králík na smetaně 🙂 .

Jak byste se hodnotila jako studentka? Jaký je váš přistup ke škole, jste svědomitá a aktivní?
Myslím si, že školu beru velmi svědomitě a snaživě.

Máte nějaké školní výsledky či mimoškolní úspěchy, kterými se můžete pochlubit a kterých si vážíte?
Mezi školní úspěchy mohu zahrnout druhé místo v ekonomické soutěži týmů – DUEL pod patronací Ekonomické fakulty VŠB - TU Ostrava. Osvědčení o úspěšném vykonání certifikační zkoušky z účetnictví od SVŠE Znojmo – Soutěž „Má dáti – Dal“. Jako úspěchy mimo školu považuji kurz pro předškolní děti, se kterými cvičím každé úterý aerobik. Na soutěžích pódiových skladeb jsme získali cenu sympatie a také první místo v Soutěži o včelínský taneční pohár.

Jaký máte nejoblíbenější předmět ve škole?
Oblíbený předmět ve škole… mám ráda všechny shodně, ale teď v období přípravy na maturitu se nejvíce těšívám na tělocvik 🙂 .

Jakou známou osobnost byste ráda osobně poznala?
Ze zpěváků Enriqueho Iglesia, z modelek Stefanie Giesinger a z románových postav Olivera Twista 🙂 .

 

Eva Vacková

Škola

Obchodní akademie a VOŠ, Valašské Meziříčí

Město

Podhradní Lhota

Proč se přihlásila do soutěže?

Ráda soutěžim a chci zkusit štěstí 

Koníčky

Badminton, tanec, aerobik, kolo, kolečkové brusle