Co je podle vás ideál ženské krásy?
Nelze určit přesně jaký mám ideál krásy, jelikož každá žena je něčím výjimečná. Ale myslím, že vyšší žena se štíhlou postavou, která má úsměv od ucha k uchu, s krásnými zuby a přiměřeně nalíčená, je nejkrásnější.

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Vybrala jsem si jí z důvodu, že ve zdravotnictví se člověk uplatní vždy a všude. A zdravotníci jsou dobře placení.

Jaká je představa o vaší kariéře snů?
Moje kariéra snů je být letuška. Miluji totiž cestování a létání letadlem. Můj problém je ten, že nejsem nejlepší na jazyky, takže tím u mě šance skončila. Jinak by to byla pro mne kariéra snů.

Jak byste naložila s milionem korun?
Podělila bych se o menší část s rodinou, hlavně maminkou. Za zbytek peněz bych cestovala. Splnila bych si své sny.

Jaké jsou vaše kladné povahové vlastnosti?
Myslím, že jsem k lidem milá a nápomocná. Nedokážu nechat někoho v nouzi, pomůžu ráda, co to jde. Jsem kamarádská, pracovitá (například co se týče praxí a brigády apod.). Nedokážu se moc kladně posoudit, jsem moc sebekritická.

Jaké máte negativní povahové vlastnosti?
Jedna z mým největších negativních vlastností je, že jsem líná. Ne co se týče sportu, ale pokud mám dělat nějakou činnost, nejradši bych proležela a prospala skoro celý život. Dále jsem hodně bordelářská a to extrémně. Hlavně v mém pokoji a v autě. Všude jinde zanechávám místnost tak, jak jsem do ní přišla. Také jsem hodně náladová, paličatá a citlivá. Těch negativních vlastností bych našla spousty.

Chcete jít studovat na VŠ a pokud ano, která škola vás oslovila?
Na VŠ se nechystám, ale na VOŠ ano. Je to pro zdravotnictví lepší volba a navíc nejsem tolik studijní typ. Oslovila mě škola v Praze zaměřená na dentální hygienu.

Jaké je vaše oblíbené jídlo a umíte ho sama uvařit?
Miluji vietnamskou kuchyni. Nejvíce ze všeho Pho. Je to nejlepší jídlo a je i zdravé. Bohužel toto jídlo neumím uvařit, ale vaření mě moc baví.

Jak byste se hodnotila jako studentka? Jaký je váš přistup ke škole, jste svědomitá a aktivní?
Moc dobře bych se jako studentka nehodnotila. Moc mě učení nebaví a nemohu se donutit, ale pokud jde do “tuhého”, tak se samozřejmě naučím.

Máte nějaké školní výsledky či mimoškolní úspěchy, kterými se můžete pochlubit a kterých si vážíte?
Moc výsledků nemám. Už čtvrtým rokem hraji floorbal. Nijak moc velké výsledky nemáme, není to tak jednoduché vysvětlit. Vyměnila jsem spoustu sportů za život.

Jaký máte nejoblíbenější předmět ve škole?
Můj nejoblíbenější předmět je tělocvik, jelikož se nemusím na něj učit a “odpočinu si”.

Jakou známou osobnost byste ráda osobně poznala?
Nejradši bych poznala své idoly Justina Biebra a Selenu Gomez. Je to taky jeden z mých dalších snů, ale nesplnitelný sen. Alespoň koncert jsem si užila. A proč zrovna oni? Justin se mi líbí, líbí se mi jeho zpěv a jeho povaha. Selena je nádherná žena s nádherným zpěvem.

Linda Bůžková

Škola

Střední zdravotnická a Vyšší odborná škola Mladá Boleslav

Město

Mladá Boleslav

Proč se přihlásila do soutěže?

Přihlásila jsem se z několika důvodů. Jedním z nich je, že už delší dobu soutěž sleduji, jelikož známá se též zúčastnila. Dalším důvodem je, že zkusím své štěstí a také zjistím, jak moc ošklivá či hezká jsem a že není důležitá u slečen výška. A poslední důvod je, že se ráda zajímám o módu, o líčení, účesy a podobně a toto všechno je spjaté s maturantkou roku. Doufám, že mi soutěž dodá něco nového a zajímavého.

Koníčky

Sport, nákupy, spánek