Co je podle vás ideál ženské krásy?
Každá žena je něčím krásná a výjimečná. Myslím si, že ideální žena neexistuje. Podle mne by žena měla být přirozená a nejdůležitější je vnitřní krása.

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Studuji na gymnáziu. Školu jsem si vybrala, protože je to prestižní gymnázium a chci pokračovat ve studiu na vysoké škole. Na základní škole jsem ještě nevěděla, co chci v budoucnu studovat. Oddálení rozhodování a možnost studovat na škole s dobrou pověstí mě zaujalo.

Jaká je představa o vaší kariéře snů?
Kariéra snů pro mne vždy byla představa vlastnit velkou prosperující firmu s mnoha zaměstnanci. Sny se časem mění. Dnes mě naplňuje práce s dětmi a ráda bych se práci s dětmi věnovala i v budoucím povolání. Důležité je dělat práci, která vás baví.

Jak byste naložila s milionem korun?
Investovala bych do vlastního bydlení a do cestování, které mám ráda. Část peněz bych určitě věnovala na charitu, pro nemocné děti, nebo do dětského domova.

Jaké jsou vaše kladné povahové vlastnosti?
Jsem přátelská, ochotná všem pomáhat, štědrá, poctivá, svědomitá a pečlivá.

Jaké máte negativní povahové vlastnosti?
Občas se musím hodně přesvědčovat k učení. Umím být líná a jsem závislá na čokoládě.

Chcete jít studovat na VŠ a pokud ano, která škola vás oslovila?
Vybrala jsem si pedagogickou fakultu - obor učitelství pro první stupeň. Miluji práci s dětmi. Můj sen je vystudovat pedagogiku na Karlově Univerzitě, ale pokud to nevyjde tam, určitě se mi to podaří na některé jiné škole.

Jaké je vaše oblíbené jídlo a umíte ho sama uvařit?
Moje oblíbené jídlo je losos se zeleninou. Uvařit bych to zvládla, protože mám speciální recept od dědečka ze Slovenska.

Jak byste se hodnotila jako studentka? Jaký je váš přistup ke škole, jste svědomitá a aktivní?
Snažím se dosahovat nejlepších výsledků, ale na naší škole jsou na studenty kladeny vysoké nároky. Na základní škole jsem byla premiant. Na gymnáziu se ze mě postupem času stal průměrný student.

Máte nějaké školní výsledky či mimoškolní úspěchy, kterými se můžete pochlubit a kterých si vážíte?
Občas ráda fotím a jednou se mi podařilo vyhrát s vlastní fotografií západu slunce fotografickou soutěž, kterou pořádal regionální deník. Bylo to pro mě velké překvapení a měla jsem z toho radost.

Jaký máte nejoblíbenější předmět ve škole?
Mezi moje oblíbené předměty patří matematika, tělocvik a český jazyk. Nedá se ale říct, že ostatní nejsou oblíbené.

Jakou známou osobnost byste ráda osobně poznala?
Nemám žádný idol ve světě šoubyznysu, i když mě spousta lidí baví. Líbí se mi například styl oblékání Andrey Verešové a ráda bych s ní probrala módní trendy.

 

Natália Horáková

Škola

Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

Město

Přerov

Proč se přihlásila do soutěže?

Do soutěže jsem se přihlásila na základě naléhání mé kamarádky. Poslala mi odkaz a dlouho mě přemlouvala, abych to zkusila. 

Koníčky

Mezi moje koníčky patří hraní ringa, zimní sporty - (snowboard, lyže), letní sporty (brusle, plavání, cyklistika...). V poslední době jsem začala chodit do fitka. Dále se ráda věnuji práci s dětmi.