Co je podle vás ideál ženské krásy?
Ideál ženské krásy není o tom, jak by každá žena měla vypadat, ale je to o tom, aby se měla ráda taková, jaká je.

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Vybrala jsem si ji, protože jsem jako malá měla ráda líčidla a laky na nehty a na základní škole jsem i ráda zkrášlovala spolužačky. Takže tato škola s oborem kosmetické služby byl jasný výběr.

Jaká je představa o vaší kariéře snů?
Moje kariéra snů je spojena s anglickým jazykem. Ráda bych pracovala v nakladatelství a překládala knížky, nebo bych ráda učila anglický jazyk ve škole.

Jak byste naložila s milionem korun?
Investovala bych peníze do cestování.

Jaké jsou vaše kladné povahové vlastnosti?
Jsem spolehlivá, vtipná, nápomocná a ráda chodím všude včas.

Jaké máte negativní povahové vlastnosti?
Bývala jsem jako malá dost urážlivá, ale už je to lepší. Nicméně, i když je to už ojedinělé, tak se tato povaha u mne stejně čas od času projeví.

Chcete jít studovat na VŠ a pokud ano, která škola vás oslovila?
Podala jsem si přihlášku na dvě fakulty na UK. Pedagogická fakulta, obor Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání a pedagogika a filozofická fakulta, obor Anglistika-ameristika.

Jaké je vaše oblíbené jídlo a umíte ho sama uvařit?
Opravdu miluji sushi. Zkoušela jsem ho dělat doma se sestrou, ale radši jsem to přenechala jí. Nejspíš ze mě šéfkuchař nebude.

Jak byste se hodnotila jako studentka? Jaký je váš přistup ke škole, jste svědomitá a aktivní?
Nejvíc aktivní jsem rozhodně při hodinách angličtiny. Při ostatních hodinách jsem ticho a snažím se dávat pozor. Úkoly a prezentace se snažím dělat co nejdříve, ale také se občas stane, že na nějaký ten úkol také zapomenu.

Máte nějaké školní výsledky či mimoškolní úspěchy, kterými se můžete pochlubit a kterých si vážíte?
Na základní škole jsem se účastnila olympiád v německém jazyce, kde jsem jeden rok obsadila 3. místo. Na střední škole to byla v prvním a druhém ročníku soutěž v anglickém jazyce, kde jsem se sice neumístila, ale i tak to byla skvělá zkušenost. A ve druhém a třetím ročníku také byla soutěž v německém jazyce, kde jsme se spolužačkou obhájily 1. místo hned dva roky za sebou.

Jaký máte nejoblíbenější předmět ve škole?
Nejoblíbenější je 100% anglický jazyk.

Jakou známou osobnost byste ráda osobně poznala?
Ráda bych poznala Perrie Edwards, která je členkou holčičí skupiny Little Mix z Velké Británie. Tuto skupinu poslouchám již pět let a ona je mou velkou inspirací a vzorem.

 

Natálie Fränkelová

Škola

VOZŠ a SZŠ 5.května, Praha 4

Město

Praha

Proč se přihlásila do soutěže?

Dozvěděla jsem se o této souteži nedávno, tak to chci zkusit a beru to jako další zkušenost v mém životě. A kdo ví, třeba to vyjde. 🙂

Koníčky

Tanec, angličtina, cvičení P-class s kamarádkou