Co je podle vás ideál ženské krásy?
Na tuhle otázku se těžce odpovídá. Podle mne nelze přesně určit ideál ženské krásy. Žena je krásná v momentě, kdy je šťastná. K tomu make-up (ani nic podobného) není potřeba.

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Evropskou obchodní akademii jsem si vybrala, protože část mé rodiny podniká a mne vždy zajímalo, a zároveň i fascinovalo, jak to všechno funguje. Navíc, když jsem zjistila, že na EOA v Děčíně je i sportovní zaměření, tak to pro mne byla jasná volba.

Jaká je představa o vaší kariéře snů?
Má představa vysněné kariéry je taková, abych dělala něco, co mě baví a co mě naplňuje štěstím. Přijde mi smutné, že někteří lidé musí vykonávat práci, ze které nemají takový pocit.

Jak byste naložila s milionem korun?
Rozhodně bych to vložila do cestování. Jelikož mým snem je hodně procestovat a zažívat nové zážitky, tak bych ho utratila za letenky a další výdaje spojené s cestováním.

Jaké jsou vaše kladné povahové vlastnosti?
Myslím, že mezi mé kladné povahové vlastnosti patří hlavně empatie a upřímnost, což se ne každému líbí. Jsem také flexibilní, nevadí mi přizpůsobit se ostatním.

Jaké máte negativní povahové vlastnosti?
Moje negativní vlastnost je ta, že když musím něco udělat a je to něco co se mi moc dělat nechce, tak to odkládám až do poslední chvíle.

Chcete jít studovat na VŠ a pokud ano, která škola vás oslovila?
Hned po maturitě se stěhuji do Prahy, kde jsem si podala přihlášku na VŠ. Vybrala jsem si VŠKK obor fotografie a audiovize.

Jaké je vaše oblíbené jídlo a umíte ho sama uvařit?
Je těžké se rozhodnout které, ale už od malička miluji například sýrovou/smetanovou omáčku, kuře na paprice a snad všichni známe klasiku - pizzu.

Jak byste se hodnotila jako studentka? Jaký je váš přistup ke škole, jste svědomitá a aktivní?
Hodnotila bych se tak průměrně. Jak u kterého předmětu. Některé předměty mne baví, některé jsou pro mne nezáživné a nebaví mne, což se odráží i na známkách.
Dříve jsem moc svědomitá nebyla. Měla jsem problémy se stresem. Například, když jsem psala písemnou práci, tak jsem byla ve stresu, bála jsem se, že to napíši špatně. Měla jsem takové nervy, že jsem dané téma mohla umět na výbornou, ale kvůli stresu jsem dostala horší známku. Ale po dlouhých měsících snahy jsem se toho pomalu zbavila a nyní mi stres nedělá problém.

Máte nějaké školní výsledky či mimoškolní úspěchy, kterými se můžete pochlubit a kterých si vážíte?
Velice si vážím úspěšně složené zkoušky z písemné komunikace a korespondence. V budoucnu se mi to bude hodit.

Jaký máte nejoblíbenější předmět ve škole?
Můj oblíbený předmět je teorie sportovní nauky, biologie a samozřejmě tělesná výchova.

Jakou známou osobnost byste ráda osobně poznala?
Moc ráda bych poznala Alexis Ren. Působí na mne jako hrozně pozitivní člověk a vyzařuje z ní energie, se kterou se málokdy setkáte. Ale těžko soudit dle fotek. Navíc má podobné zájmy jako já a to cestování a pohyb.

 

Nikola Proftová

Škola

Evropská obchodní akademie Děčín

Město

Petrovice 

Proč se přihlásila do soutěže?

Protože jsem konečně dostala odvahu jít si za svými sny.

Koníčky

Fitness, čtení knih, poslouchání hudby, fotografování, cestování.