Co je podle vás ideál ženské krásy?
Osobně se mi spíše líbí přirozenost. Lehké líčení, žádné umělé obočí nebo řasy. Hezky upravené vlasy, nehty a k tomu sladěné oblečení, doplňky a boty.

Proč jste si vybrala školu, kterou studujete?
Já už jsem byla na gymnáziu vlastně od 6. třídy, ale přecházela jsem do Brna kvůli basketbalu. Nějaký určitý důvod, proč zrovna tuto školu není, jen jsem chtěla na gymnázium.

Jaká je představa o vaší kariéře snů?
Mým snem, už od mala, je stát se doktorkou a mít soukromou ordinaci plastické chirurgie.

Jak byste naložila s milionem korun?
Přemýšlela bych, jestli nedat peníze na nějakou dobročinnou akci. Jinak, pokud by měly být peníze pro mne, bych hned vycestovala pryč.

Jaké jsou vaše kladné povahové vlastnosti?
Myslím si, že jsem hodně obětavá a spolehlivá.

Jaké máte negativní povahové vlastnosti?
Často lidem hodně důvěřuji a několikrát už jsem na to doplatila.

Chcete jít studovat na VŠ a pokud ano, která škola vás oslovila?
Ano, chci jít studovat na lékařskou fakultu. Nejlépe do Hradce Králové, ale přihlášky jsem si dala i do Brna, Prahy a Olomouce.

Jaké je vaše oblíbené jídlo a umíte ho sama uvařit?
Mám ráda salát s kuřecím masem a zeleninou. Ano, několikrát už jsem ho dělala.

Jak byste se hodnotila jako studentka? Jaký je váš přistup ke škole, jste svědomitá a aktivní?
Když se podívám o pár let zpět, řekla bych, že teď jsem trochu jiný člověk. Do školy jsem celá léta chodila ráda, hrozně ráda jsem se učila a bavilo mě to. Ve škole jsem měla skoro samé jedničky a měla jsem z toho dobrý pocit. Někdy okolo 2. a 3. ročníku už jsem trochu změnila pohled a názor na tuhle skutečnost. Teď už spíše řeším mnohem důležitější věci, ohledně mého života mimo školu a do budoucnosti. Vždy jsem byla velice svědomitá a aktivní v hodinách, ale momentálně bych řekla, že spíše přežívám tyhle poslední měsíce na střední škole. Na maturitu a přijímací zkoušky se samozřejmě připravuji, ale na některé předměty už nemám ani náladu. Teď, abych pravdu řekla, se těším až tenhle rok skončí.

Máte nějaké školní výsledky či mimoškolní úspěchy, kterými se můžete pochlubit a kterých si vážíte?
Celé roky, co jsem byla ve škole, ať už na základní škole, tak na gymnáziu, jsem byla vždy součástí několika týmů - v běhu, atletice, v basketbalu, který jsem tehdy hrála závodně, rovněž jsem závodně tancovala latinskoamerické tance. Na nižším gymnáziu jsem se častokrát zúčastnila i různých olympiád
z biologie a češtiny. Před pár lety jsem přestala po osmi letech hrát na klavír, po pěti letech na flétnu a po osmi letech zpívat. Teď momentálně jsem to spíše už já, kdo někoho učí. Jsem instruktor lyžování a snowboardingu a toto je opravdu věc, kterou miluji. Dále učím hrát děti na flétnu a doučuji různé školní předměty. Jinak jezdím i jako zdravotník a instruktor na školy v přírodě a jako instruktor do lezeckého centra. Jinak velice zajímavou brigádu, kterou teď dělám, je
ve wellness, kde působím jako saunamistryně . Někteří asi možná ani neví, co tohle povolání znamená 🙂 .

Jaký máte nejoblíbenější předmět ve škole?
Chemii.

Jakou známou osobnost byste ráda osobně poznala?
Velice ráda bych poznala osobně více lidí. Protože jsem teď opravdu nadšená z lyžování a snowboardingu, tak bych hrozně ráda poznala Colina Wiliho a Maxe Moffatta.

Tereza Křapová

Škola

Gymnázium Slovanské náměstí, Brno

Město

Ostrov u Macochy

Proč se přihlásila do soutěže?

Setkala jsem se s tímto nápadem na Veletrhu v Brně a říkala jsem si, že by to mohla být super zkušenost a mohla bych zažít super chvíle a poznat nové lidi. 🙂

Koníčky

Basket, wake, lyžování, běh, cvičení, řízení auta, nakupování, cestování.